MAMYČIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MAMYČIŲ FORUMAS

Forumas skirtas dalintis bendra patirtimi, naujais įspūdžiais bei išgyvenimais.
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Kai sutikau JĮ

Go down 
3 posters
AutoriusPranešimas
Garbanė
Admin
Garbanė


Pranešimų skaičius : 125
Join date : 2013-09-09
Miestas : Kaunas

Kai sutikau JĮ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Kai sutikau JĮ   Kai sutikau JĮ EmptyPir. 09 09, 2013 1:23 pm

Kaip sutikote savo dabartinį vyrą, sužadėtinį, mylimąjį ?
Ar atsimenate kiek metų jums buvo ir visa susitikimo istorija ?
Atgal į viršų Go down
https://mama.forumlt.com
Wilma Vilma

Wilma Vilma


Pranešimų skaičius : 10
Join date : 2013-09-14

Kai sutikau JĮ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kai sutikau JĮ   Kai sutikau JĮ EmptyŠt. 09 14, 2013 6:33 am

sweikutes;) 
Atgal į viršų Go down
Wilma Vilma

Wilma Vilma


Pranešimų skaičius : 10
Join date : 2013-09-14

Kai sutikau JĮ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kai sutikau JĮ   Kai sutikau JĮ EmptyŠt. 09 14, 2013 6:59 am

kaip matau as busiu pirmoji:) na mano istorija istikruju ziauri....turejau drauge kuri mylejo vaikina,kuris buvo turtingas ir nelabai geras,jis ja tik naudodawos ...ja pasiimdawo kai jam reikedawo na suprantat ka turiu omeny,o mano drauge ji isymylejo ir lakstydawo jam ispaskos  ne karta gelbejau ja nuo balkono slenkscio,nuo venu persipjowimo.ir visa tai vyko pries 5 -4 metus.po to jis dingo....ji isvaziawo i uzsieni pasigimde  nuo kito dukryte.
taip nutiko kad gryzo i lt ir apsigyvyneo pas tewus,o musu draugyste vel atsinaujino.karta baliawojom ir ji sako vilma!!! -jis atsirado po 3metu!!!sake kad ant kawos pakwies.sakau saunu tada jei nori pasikwiesk cia kaweles ,butu malonu pamatyt ta tawo kosmara.(jis gryzo kitoks,viska prarades visus turtus,pinigus)ir pasikwiete jis niekad neidawo i swecius,bet si kart sutiko net ir pats stebejosi.jis negeria,neruko,ta vakara nenorejo eit namo norejo but pas mane ...visi prisigerem...antra diena tokia pat tik pamaciau kad jis nenuleidzia akiu nuo manes :heart:  .penktadieni islydejau drauge namo,jis parase man kad ateis i swecius.tai iwyko 2013.01.25atejo ir nebeisejo.ilgai kalbejom kas bus su drauge,jis viena pasake as ja pazystu 6 metus jei ja myleciau tai senai buciau buves su ja o dabar....del musu meiles paaukojau drauge.gaila. O mes kartu praktiskai nesipykstam,laukiames vaikelio  ...... bet yra tokie zodziai LAUKTI MYLIMO ZMOGAUS  KURIS NEMYLI TAWES TAI TAS PATS KAIP LAUKTI LAIVO ATPLAUKIANCIO OROUOSTE.....
Atgal į viršų Go down
Liūtukė

Liūtukė


Pranešimų skaičius : 9
Join date : 2013-09-14

Kai sutikau JĮ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kai sutikau JĮ   Kai sutikau JĮ EmptyŠt. 09 14, 2013 10:21 am

Nu geeras, įdomi istorija tavo :Dtu visai greitai sakyciau susizavejai zmogumi, nors zinojai,koks jis buvo, prisiklausei baisiausiu istoriju, matyt krito i aki kaip reikalas ir tau jis :Dbet kaip sakant kokiu klaidu tik nepridaro zmones.. svarbu dabar pasitaise ir yra kitoks zmogus. :)) aisku draugei nemalonu turetu buti, bet jei ji turi laiminga seima su kitu tai koks jai skirtumas.. juk nieko nejaucia tavajam :DNa, mano manymu jus dar kiek per mazai laiko kartu, as tai palaukcau ir su vaikeliu neskubeciau, dar patikrinciau zmogu kaip sakant. :) 

O maniske istorija tai tokia,kad susipazinau su savuoju pries 4 metus. Per draugus susipazinome, tada persimeteme keliais zodziais ir viskas, veliau po metu pradejome labiau bendrauti, parase jis man.. ir taip bendravom gal apie 7 menesius kaip draugai tik.. bet aisku visa ta laika jautem,kad kazkas daugiau tai nei draugai :Daplamai, mes tokie panasus.. atrodo,kad tikrai dievas sukuria tau kazkur skirta zmogu.. bet tieiog nenorejau as uzbegti ivykiams uz akiu.. na ir galiausiai abu nebeistverem ir sakom, kad kiek galima.. keiciam statusa :DD tai va, o dabar planuojame ateitį kartu
Atgal į viršų Go down
Wilma Vilma

Wilma Vilma


Pranešimų skaičius : 10
Join date : 2013-09-14

Kai sutikau JĮ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kai sutikau JĮ   Kai sutikau JĮ EmptyŠt. 09 14, 2013 6:57 pm

na mano ta drauge neturi draugo...ji vienisa mama...manasis labai kentejo ir nebera toks kaip buvo nes nebenori isgyventi tai ka patyre,taigi dabar dirba normaliai kad ir trukumas pinigu . uztektu vieno skambucio ir pinigu butu daug bet jis pats nenori ir sako ai..vilma....jei nori augint vaika viena as paskambinsiu ,bet kadangi norim seimoje but kartu visi kad ir gyvenant bedniau tai ir gyvenam.duok auksciausiasis stiprybes kad nesugundytu blogybes ......o vaikelio norim nes jau ir metai kirbina pasones ;-DDDD jam 34 man 27 o mano mazylei tuoj 5.

o tai kada galvojat seimos pagausejimo aaa??? ;-)
Atgal į viršų Go down
Liūtukė

Liūtukė


Pranešimų skaičius : 9
Join date : 2013-09-14

Kai sutikau JĮ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kai sutikau JĮ   Kai sutikau JĮ EmptyŠt. 09 14, 2013 8:46 pm

Mergaite pirmą turit ? tai dabar bernužėlio reiktų !
Na, mes dar pakankamai jauni dar tai niekur neskubame. Norime pirma vestuves atsokti, pasibaigti univerus, o tada vaikučiai.. bet aišku dažnai apie juos šnekam, nes abu labai šeimyniški esam.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Kai sutikau JĮ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kai sutikau JĮ   Kai sutikau JĮ Empty

Atgal į viršų Go down
 
Kai sutikau JĮ
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
MAMYČIŲ FORUMAS :: Šeimynėlė :: Tik aš ir jis-
Pereiti į: